Gizlilik

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.
Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz edamutfakta.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.
Adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir. E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizler sorumlusunuzdur.
edamutfakta.com kullanıcıları web sitesindeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.
Kullanıcılarınedamutfakta.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğindeedamutfakta.com hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkı saklıdır.
edamutfakta.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise,
2.edamutfakta.com kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
3.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

edamutfakta.com kullanıcılarının şahsi bilgilerinin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
edamutfakta.com kullanıcıları, site içerisindeki içeriklerle bağlantılı görüşlerini ‘yorumlar’da yayınlayabilir. Kullanıcıların ilettiği görüşlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir, sorumluluk edamutfakta.com’a yöneltilemez.
Servislerimizden ve edamutfakta.com web sitesinden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Kadınıngazetesi.com, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.